X
GO
WYG Türkiye Yeni Bina Açılışı
Selcan Uğur
/ Categories: Haberler, Boxes

WYG Türkiye Yeni Bina Açılışı

WYG Türkiye, yeni binasını 7 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdiği bir resepsiyon ile açtı.

Türkiye’de sektöründe bir ilk olarak kurulan ve kendi alanında lider olan WYG Türkiye, birçok projeyi başarıyla yürütmüş ve yürütmekte olup, Avrupa Birliği ve diğer Finansman sağlanan projelerin hem sosyal hem de teknik alanda yönetimine katkıda bulunmaktadır.Sunduğu hizmetler yelpazesinde, Sosyo-Ekonomik Danışmanlık Hizmetleri, Teknik Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri, Bilişim Teknolojileri Yönetimi, Program ve Proje Yönetimi gibi alanlar yer alan WYG Türkiye, bünyesinde 100’den fazla tam zamanlı çalışanı ve 200’den fazla çeşitli uzmanlık alanlarına ve teknik altyapıya sahip proje bazlı çalışanı ile Ankara ve İstanbul’da bulunan merkez ofisleri ve yaklaşık 20 adet proje ofisi ile uluslararası düzeyde hizmet vermektedir.

WYG Türkiye, açılmakta olan yeni binası ile bölgesinde ve yeni açılacağı bölgelerde güçlü ve müşteri odaklı profesyonel hizmet sağlamaya Fark Yaratarak devam etmeyi hedeflemektedir.

Resepsiyonda konuşan WYG Ceo’su Douglas Mccormick, WYG olarak bu yeni yapılan binanın WYG’nin Türkiye’ye bakışını gösterdiğini, Türkiye’nin stratejik konumunu da kullanarak, özellikle, Göç, Su ve Enerji alanlarında Fark Yaratmayı hedeflediklerini açıkladı. WYG Türkiye Genel Müdürü Dr. Faruk Tekindağ ise, bina açılışından duyduğu heyacanı, proje yönetimi ve teknik danışmanlık sektöründe fark yaratarak değişimlere öncülük etmek istediklerini, Türkiye’yi merkez alan, uzun dönemli bir perspektif içinde farklı coğrafyalarda projelerini yürütmeye başarıyla devam edeceklerini açıkladı.

Resepsiyona; Elçilikler, Bakanlıklar ve Kalkınma Ajansları'nın üst düzey temsilcileri ayrıca, çeşitli Kurum ve Kuruluşların temsilcileri katılım sağlamıştır.


Önceki Türkiye'de Eko-etiket Dönemi Başlıyor
Sonraki Jean Monnet Burs Programı
Print
8550

x