X
GO
Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut OPINA’yı Ziyaret Etti
Neslim Arabacıoğlu
/ Categories: Haberler, Boxes

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut OPINA’yı Ziyaret Etti

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve Delegasyon temsilcileri 09 Mart 2022 tarihinde OPINA Platform Hizmetleri ve Kümelenmesi hakkında bilgi almak, Proje’nin yürütücüsü ve proje ekibi ile tanışmak amacıyla İstanbul Okan Üniversitesi’ni ziyaret ettiler.

Rektörlük makamında Rektör Prof. Dr. Mustafa Koçak ile yapılan görüşme ile başlayan ziyarette OPINA Projesinin halen içinde bulunduğu gelişme evresindeki olanakları detaylı tanıtım videoları ve laboratuvarda yapılan sunumlar ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonuna tanıtıldı.

Gerçekleşen toplantılara, Prof. Dr. Semih Bilgen (OPINA İstanbul Okan Üniversitesi Üst Düzey Temsilcisi, Mühendislik Fakültesi Dekanı), Prof. Dr. Orhan B. Alankuş, (OPINA Operasyon Koordinasyon Birimi Direktörü, Makine/Otomotiv Mühendisliği Bölümleri Öğretim Üyesi), Prof.Dr. Nejat Tuncay, Prof. Dr Tevfik Akgün, Doç Dr. Cihan Kıvanç ile üniversite uzmanları ve OPINA Projesi teknik destek ekibi katıldı.

Önceki Bandırma Entegre Su Projesi için Teknik Destek ve Yapım işlerinin Denetimi
Sonraki İnsan Haklarının Korunmasında ve Tanıtımında Kamu Denetçiliği Kurumu’nun Rolünün Güçlendirilmesi için Teknik Destek Projesi
Print
249

x